Unilever Magyarország Kft. (veszprém) (UNILEVER MAGYARORSZÁG KFT.)
  • Az Unilever világszerte több mint 400 márkával mintegy 190 országban van jelen az élelmiszerek, kozmetikumok és háztartási tisztítószerek piacán. A vállalat évente 170 milliárd terméket értékesít, forgalma 2015-ben az 53 milliárd eurót is meghaladta. A Veszprémi Algida Jégkrémgyár közel 700 főt foglalkoztat. A gyárban olyan híres jégkrém márkák készülnek, mint a Magnum, Cornetto, vagy a Carte d’Or.

  • Környezetvédelmi vezető

    Főbb feladatok, munkák:

      • Energia saving programban való részvétel, projektek támogatása
      • Statisztikai jelentésekhez adatszolgáltatás
      • Szennyvízkezelő telep felügyelete
      • KIR működtetése
      • Környezetvédelmi és energia gazdálkodási jelentések
      • Élelmiszer biztonsági, minőségbiztosítási, környezetvédelmi MEBIR és HACCP belső auditori teendők
      • A gyár hulladékgazdálkodásának irányítása
      • Veszélyes hulladékgazdálkodás irányítása ISO 9001-22000
      • Vegyszer raktárkészlet biztosítása
      • Környezeti rend fenntartása, kertész irányítása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Felsőfokú környezetvédelmi mérnök végzettség
      • Minimum középfokú angol nyelvismeret

    Amit kínálunk:

      • Továbbképzési oktatási program
      • Versenyképes bérezés és cafeteria csomag
      • Unilever termékek kedvezményes vásárlása
      • Jégkrém juttatás

    Állás, munka területe(i):

    • Mezőgazdaság, Környezet
    • Környezetvédelem, Vízgazdálkodás
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    8200 Veszprém, Kistó utca 5.

    Önéletrajz