A HUNGERIT Baromfifeldolgozó és Élelmiszeripari Zrt. felvételt hirdet

Környezetvédelmi vezető

munkakör betöltésére azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • Teljes körű környezetvédelmi vizsgálat (IPPC) ellenőrzése, elkészítése, illetve elkészíttetése, valamint az előírások nyomonkövetése, ütemezése, végrehajtásának ellenőrzése. Kapcsolódó éves jelentések és felülvizsgálat elkészítése.
  • A kommunális, szelektív és állati eredetű hulladékokkal – a veszélyes hulladékok kivételével – kapcsolatos ügyintézés.
  • Adatszolgáltatások és éves bevallás készítése, hulladékgazdálkodási tervek elkészítése és felülvizsgálata.
  • Az integrált irányítási rendszer működtetésében és továbbfejlesztésében való aktív részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú környezetvédelmi végzettség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Dinamikus személyiség, jó szervező és motiváló képesség
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Előnyt jelent:

  • ADR szaktanácsadói végzettség
  • Idegen nyelv ismerete
  • Szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Változatos, kreatív feladatok
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria rendszer
  • Hűségbónusz
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezetvédelem, Vízgazdálkodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szentes, 6600 Attila utca 3..

Az önéletrajzokat az iskolai végzettséget igazoló okiratok másolatával és fizetési igény megjelölésével kérjük az alábbi címre eljuttatni:
HUNGERIT Zrt. Humánpolitikai Főosztály
6600 Szentes, Attila u. 3.

vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva

A pályázatok értékelése beérkezési sorrendben történik.