BUDAPESTI VAGY BAJAI KÖZPONTUNKBA

keresünk új munkatársat

Széles ügyfélkörrel rendelkező, dinamikusan fejlődő környezetvédelmi mérnöki szolgáltató vállalat tapasztalt szakembert keres az alábbi pozícióba:

Környezetvédelmi tervező munkakör

Feladatok:

  • Beruházásokhoz és engedélyezéshez kapcsolódó környezetvédelmi tervezői munkák elvégzése, koordinálása (IPPC, KHV, EVD dokumentációk elkészítése)
  • Környezetvédelmi szakterületek ismerete (levegő- zaj, rezgés, hulladékgazdálkodás, víz és talajvédelem, természet- és tájvédelem)
  • Környezetvédelemmel kapcsolatos bevallások, adatszolgáltatások elkészítése, OKIR rendszer ismerete, használata
  • Szakmai tárgyalások, egyeztetések lebonyolítása
  • Árajánlatok kiadása
  • Kapcsolattartás szakhatóságokkal és más szervekkel
  • Megrendelőkkel, alvállalkozókkal történő egyeztetés, helyszíni bejárásokon való részvétel
  • A rá bízott projektek nyomon követése a projekt lezárásáig
  • Környezetvédelemhez kapcsolódó tervezési szabványok és jogszabályok követése

Elvárások:

  • Becsületesség, korrektség, tisztesség, egyenesség, segítőkészség
  • A környezetvédelem mellett való elhivatottság, elkötelezettség
  • Mérnöki végzettség (környezetvédelmi mérnök végzettség előny)
  • Min 1-3 éves releváns szakmai és gyakorlati tapasztalat
  • Környezetvédelmi tervezői és projektmenedzselési tapasztalat
  • Környezetvédelmi jogszabályok, szabványok teljes körű ismerete
  • Minőség irányítási rendszer ismerete, betartása
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel)
  • B típusú jogosítvány
  • Hatékony és precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, rugalmasság, terhelhetőség

Előnyök:

  • Angol és/vagy német középfokú nyelvtudás
  • Környezetvédelmi szakértői engedély megléte
  • Térinformatikai szoftverek ismerete, használatának gyakorlata

Amit kínálunk:

  • A környezetvédelem és a becsületes, korrekt munka mellett elhivatott cég és szakmai csapat munkájában való részvétel
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú foglalkoztatás kölcsönös elégedettség esetén
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Elsősorban olyan budapesti vagy bajai lakhellyel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk, akik a felsorolt, egy vagy több környezetvédelmi szakterületen szakmai tapasztalattal rendelkeznek, és egy megbízható, stabil hátterű vállalatnál tervezik bővíteni tudásukat, és szívesen tanulnak meg új szakterületeket.

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezetvédelem, Vízgazdálkodás
  • Mérnök
  • Környezetmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, Baja

Pályázatokat (fényképes önéletrajz, motivációs levél) az alábbi névre a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk:

Jelige: Környezetvédelmi tervező