Környezetvédelmi technikus

INETON Kft.

1211 Budapest

Biztosított eszközök
Laptop
Laptop
INETON Kft.

Környezetvédelmi csapatunkba keressük új kollégánkat, aki tanulni és fejlődési és karrier lehetőséget keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • környezetvédelmi feladatok ellátása (víztisztító üzemeltetése és karbantartása)
  • talaj és talajvíz mintavételezési és vizsgálatainak elvégzése
  • mintavételekhez és elvégzett feladatokhoz kapcsolódó jegyzőkönyvek és adatbázisok vezetése
  • kapcsolattartás a külső partnerekkel és terepi munkák ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú környezetvédelmi végzettséged van
  • B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési tapasztalattal rendelkezel
  • szeretsz önállóan dolgozni

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • AutoCAD alapszintű ismerete
  • M365 használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • cafeteria és plusz egy havi jutalom
  • szakmai fejlődési lehetőség, amiben maximális támogatást kapsz tőlünk
  • folyamatos továbbképzések
  • hosszú távú munka és karrier lehetőség
  • támogató munkahelyi légkör
  • családbarát munkahely
  • munka-magánélet egyensúlyra kiemelten törekszünk
  • autó használatot munka végezéshez biztosítunk

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezetvédelem, Vízgazdálkodás
  • Mérnök
  • Környezetmérnök

A "Jelentkezem" gombra kattintva küldd el nekünk önéletrajzodat, bemutatkozó anyagod a bérigényed megjelölésével.
INETON Kft.