Biztonsági Igazgatóság

KÖRNYEZETVÉDELMI SZAKELŐADÓ

Feladatok:

  • A társaság környezetvédelmi feladatainak központi felügyelete, irányítása
  • A részmunkakörű környezetvédelmi megbízottak munkájának felügyelete
  • Jogszabályi kötelezettségeknek való megfelelés biztosítása, változások követése
  • Kapcsolattartás az anyavállalat környezetvédelmi szakterületével
  • Kapcsolattartás a társaság szerződött partnereivel
  • Társaság által kötendő szerződések környezetvédelmi szempontú véleményezése
  • Hulladékszállítások szervezése, felügyelete, SZ jegyek kezelése
  • A társaság adatszolgáltatási kötelezettségeinek teljesítése

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú állami iskolai végzettség, környezetmérnöki szakirány
  • Magabiztos számítógépes szakismeret (MS Office)
  • Precíz munkavégzés, határidők szigorú betartása
  • Megbízhatóság
  • Folyamatszemlélet
  • Jó kommunikációs, gyors kapcsolatteremtő készség

Előnyt jelent:

  • Nagyvállalatnál hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, cafeteria
  • A speciális ágazatból adódóan egyedülálló tapasztalatokat adó munkakör
  • A fővárosi közösségi közlekedési eszközökön történő utazásra jogosító igazolvány
  • Vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére
  • Profi környezet
  • Önálló munkavégzés

    Foglalkoztatás formája: 2 év határozott idejű
    Munkaidő: Teljes munkaidő
    Jelentkezési határidő: 2019. szeptember 16.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Környezetmérnök
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezetvédelem, Vízgazdálkodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 11.

A jelentkezés során csatolni kérjük:

részletes szakmai önéletrajzot a bruttó fizetési igény megjelölésével.