ENVIROINVEST Környezetvédelmi és Biotechnológiai Zártkörűen Működő Részvénytársaság (ENVIROINVEST ZRT.)
  • A cég 20 éves múlttal rendelkezik a környezetvédelmi tanácsadás területén. A budapesti és pécsi irodában dolgozók képezik a szakmai hátteret a környezetvédelem és vízgazdálkodás széles területét lefedő feladataihoz.

    Az egyes feladatok megoldására a probléma jellegétől, bonyolultságától függően a cég vállalja azok teljeskörű lebonyolítását a tanácsadástól a tervezésen, a kivitelezésen át az üzemeltetésig, illetve akár a tevékenység felhagyásáig.

  • Munkatársat keresünk

    Környezetvédelmi projektmenedzser

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • környezeti monitoring rendszerek üzemeltetésével kapcsolatos feladatok;
      • egyes környezetvédelmi és vízügyi tárgyú előírásokhoz, feladatokhoz, engedélyezésekhez szükséges dokumentációk előkészítése, tervezés, szakértés, szakértői tanácsadás (pl. környezetvédelmi engedélyezések, vízjogi engedélyezések, környezeti kármentesítések);
      • megbízókkal, alvállalkozókkal való kapcsolattartás.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • műszaki felsőfokú végzettség (pl. környezetmérnök, építőmérnök, vízépítő mérnök);
      • önálló, precíz munkavégzésre való alkalmasság;
      • „B” kategóriás jogosítvány.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • környezetvédelmi munkakörben, területen szerzett szakmai tapasztalat;
      • környezetvédelmi szakértői jogosultság (SZKV-1.1, 1.2, 1.3, 1.4);
      • vízilétesítmény tervezői jogosultság (VZ-T);
      • AutoCAD, Surfer szoftverek ismerete;
      • angol és/vagy német nyelvtudás.

    Amit kínálunk:

      • érdekes, kihívásokkal teli, változatos munka;
      • szakmai fejlődési lehetőség;
      • rugalmas munkaidő.

    Állás, munka területe(i):

    • Építőipar, Ingatlan
    • Projektmenedzsment
    • Mérnök
    • Környezetmérnök
    • Mezőgazdaság, Környezet
    • Környezetvédelem, Vízgazdálkodás
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1137 Budapest, Katona József utca 39.

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, hogy csatolja szakmai önéletrajzát!