A Mertcontrol Group több mint 65 éve van jelen az ipari, élelmiszergyártás és mezőgazdasági minőségvizsgálat területén. A csoport tagja, a Mertcontrol Metric Kft. Komárom-Esztergom Megye egyik elismert ipari és lakossági szolgáltatója környezetanalitikai minták és olajtermékek vizsgálata területén. Számos nagy iparvállalat, élelmiszer- és mezőgazdasági termékelőállító üzem végezteti el velünk kötelező és szükséges analitikai, mikrobiológiai vizsgálatait. Kis létszám és rugalmas szervezetünknek megfelelően fő erényünk a gyors reakció, pontos, megbízható munkavégzés. NAH akkreditált státuszú laboratóriumként minőség iránti elkötelezettségünk cégünk egyik alappillére.

Kollégát keresünk

Környezetvédelmi munkatárs

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • A cég saját környezetvédelmi kötelezettségeinek teljesítésében való részvétel
  • Külső megbízások: árajánlatok, szerződések készítése, környezetvédelmi témájú engedélykérelmek, jelentések összeállítása, környezeti állapotfelmérés és hatásvizsgálat elkészítésében való részvétel, egyéb környezetvédelmi feladatok végzése.
  • Kapcsolattartás a feladataiban illetékes hatóságokkal. A feladatokhoz kapcsolódó jogszabályok változásának figyelemmel kísérése.
  • Mintavételi tervek készítése környezeti minták megvételére.
  • Mintázások megszervezése, mintázó kollégák munkájának koordinálása
  • Megbízók tájékoztatása, és folyamatos kapcsolattartás
  • A vizsgálati eredmények szakszerű kommunikálása az ügyfelek felé
  • Komáromi munkavégzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • környezetvédelmi felsőfokú végzettség, (pályakezdő jelentkezését is várjuk)
  • szervezői készség, precizitás a saját munkájában
  • terhelhetőség
  • jó kapcsolatteremtő készség
  • önálló és dinamikus munkavégzés
  • együttműködés készsége, csapatszellem
  • jogosítvány (B kat.)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Bejárás Komáromból vagy környékéről
  • Angol nyelv alapfokú ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • családias légkör, kis létszámú munkahely
  • egy műszakos munkarend
  • széles körű szakmai tapasztalat megszerzésének lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezetvédelem, Vízgazdálkodás
  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Laboráns
  • Mérnök
  • Környezetmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

220.000 - 250.000 Ft

Munkavégzés helye:

2900 Komárom, Báthori István utca 24.