Csatlakozzon hozzánk és ragadja meg a lehetőséget, hogy a jövő részévé válhasson a Samsung SDI vállalattal, mely piacvezető a kreatív technológiai fejlesztésekben. Gyárunkban elektromos autók akkumulátorainak gyártása folyik, Gödön. Ideális jelöltünket cégünk EHS csapatába várjuk a következő munkakörbe:

Környezetvédelmi koordinátor

Feladatok

  • környezetvédelmi (EHS) feladatok  végrehajtása,
  • EHS környezetvédelmi programok megvalósítása,
  • alvállalkozók környezetvédelmi szempontú ellenőrzése,
  • kapcsolattartás a környezetvédelmi hatóságokkal, szakhatóságokkal az engedélyeztetés során, engedélyek nyomon követése, módosítási kérelem koordinálása,
  • környezetvédelmi jogi megfelelőség rendszeres értékelése, jogszabályok változásának nyomon követése,
  • környezetvédelmi oktatások készítése, képzések tartása az alkalmazottak számára,
  • környezetvédelmi alapbejelentések és változásjelentések elkészítése,
  • éves, illetve szükség esetén negyedéves környezetvédelmi bevallások, adatszolgáltatások elkészítése, adatlapok kitöltése a hatóságok felé a hulladékgazdálkodás területén,
  • éves környezetvédelmi bevallások, adatszolgáltatások elkészítése, adatlapok kitöltése a hatóságokfelé a levegőtisztaság-védelem területén (LM); vízminőség védelem területén (FAVI),
  • a működés során szükségessé váló környezetvédelmi mérésekhez, felülvizsgálatokhoz árajánlat bekérése, mérés/felülvizsgálat megszervezése, ütemezése, lebonyolítása,
  • telephelyi környezetvédelmi szempontú ellenőrzések, bejárások elvégzése, az előzetesen feltárt hiányosságok visszaellenőrzése, javaslattétel a probléma, szabálytalanság megszüntetésre,
  • környezetterhelési díjnyilvántartó táblázatok és bevallások koordinálása,
  • az EHS kommunikáció fejlesztése és működtetése,
  • riportok, kimutatások elkészítése.

Elvárások

  • környezetmérnök végzettség vagy felsőfokú természettudományi /műszaki végzettség,
  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • jó kommunikációs készség magyar és angol nyelven írásban és szóban egyaránt,
  • önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség,
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete,
  • határozott személyiség,
  • kiváló szervező képesség,
  • felelősségteljes hozzáállás, rendszerszemlélet.

Pozíció betöltéséhez előnyt jelenthet

  • gyártó vállalatnál, hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • munkavédelmi végzettség.

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag,
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • stabil nemzetközi háttér,
  • oktatások, képzések,
  • ingyenes vállalati busz / bejárás támogatása,
  • folyamatos fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben.

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezetvédelem, Vízgazdálkodás
  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika
  • Mérnök
  • Környezetmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Göd

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el angol nyelvű önéletrajzát bruttó bérigény megjelölésével a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.