A Bombardier Transportation Hungary Kft. személyszállító vonatok, villamosok és metrók vasúti forgóvázkereteinek gyártásával foglalkozik. Nagymúltú gyárunkban síkacélból állítjuk elő a magas minőségi követelményeknek megfelelő forgóvázkereteket kézi- és robot hegesztési technológiával. Cégünk elkötelezett a biztonságos munkakörnyezet, az egyéni fejlődés biztosítása, a technológiai fejlesztések megvalósítása és a nyílt két irányú kommunikáció gyakorlása mellett.

A Bombardier Transportation Hungary Kft. Mátranovákra az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

KÖRNYEZETVÉDELMI ELŐADÓ

Főbb feladatok:

  • Éves jelentések elkészítése (KAR, HIR, LM, LAL, FAVI).
  • Kapcsolattartás a Környezetvédelmi Hatósággal.
  • Környezetvédelmi jogi megfelelőség rendszeres értékelése, jogszabályok változásának nyomon követése, hatósági határozatok hatályának figyelemmel kísérése, megújítása szükség esetén (E-papír és OKIR rendszeren keresztül).
  • A környezetvédelmet érintő utasítások, formanyomtatványok figyelemmel kísérése, megújítása.
  • Környezetvédelmi oktatások, képzések tematikájának elkészítése, az alkalmazottak oktatása.
  • A veszélyes hulladékok kezelésének nyomon követése (ADR).
  • A veszélyes anyagok használatának ellenőrzése, nyomon követése biztonsági adatlapok alapján.

Elvárások:

  • középfokú környezetvédelmi szakképesítés (felsőfokú előny)
  • társalgási szintű angol nyelvtudás előnyt jelent
  • határozottság, talpraesettség, kiváló kommunikációs készség
  • ADR ügyintéző bizonyítvány megléte és tapasztalat
  • alapvető számítógépes ismeretek (MS Office felhasználói szintű ismerete)
  • ISO 14001, ISO 45001; OHSAS 18001, EMAS szabványok ismerete, használata.

Amit kínálunk:

  • határozott idejű munkalehetőséget
  • versenyképes jövedelmet és termelési prémiumot
  • számos munkabéren kívüli juttatást
  • bejárási támogatást, ingyenes céges buszjáratot.

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Mátranovák

Jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.