Cégünk több mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Új munkatársakat keresünk környezetmonitorozó technikus pozícióba.

Környezetmonitorozó technikus

Feladatok:

  • Környezethigiénés minták vétele, a környezetmonitorok kezelése
  • Takarításellenőrzés végzése a termelő- és vizsgáló területeken
  • Vizek mintázása a mintavételezési programnak megfelelően, azok mikrobiológiai tesztelése
  • Környezethigiénés validálások végrehajtása, kiértékelése, dokumentálása
  • Aktív számítógépes adminisztrálás

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Mikrobiológiai laboratóriumi gyakorlat
  • Általános higiénés alapismeretek megléte, gyógyszeripari előny
  • Pontosság, megbízhatóság, együttműködési készség
  • Aktív, magabiztos számítógép felhasználói ismeretek (MS Office; LIMS ismerete előny)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil cégháttér
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest X. kerület

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, úgy küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésévela "Jelentkezem" gombra kattintva.Érdeklődni a 06-1-455-7045-ös telefonszámon lehet