XIII. KERÜLETI KÖZSZOLGÁLTATÓ ZRT.
Budapesti székhelyű, XIII. kerületben működő gazdasági társaság munkatársi csapatába kollégát keres

KÖRNYEZETGAZDÁLKODÁSI ÜGYINTÉZŐI

pozícióba:

Főbb feladatok:

  • közterület és zöldfelület fenntartásával kapcsolatos köztisztasági feladatok (takarítás, szemétszállítás) koordinálása,
  • alvállalkozói munkavégzés ellenőrzése, igazolása,
  • lakossági levelezés,
  • környezeti szemléletformáló rendezvények szervezése,
  • részvétel a megrendelők, szerződéskötések előkészítésében,
  • beszámolók készítése, adminisztráció.

Elvárások:

  • minimum középfokú szakirányú végzettség (pl. környezet- vagy hulladékgazdálkodás, településüzemeltetés, tájépítészet területén szerzett),
  • megfelelő íráskészség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Office programok használata,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • zöldfelület üzemeltetési tapasztalat,
  • XIII. kerületi helyismeret.

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely, kiszámítható munkavégzés,
  • korrekt, megbízható jövedelem, próbaidő leteltét követően Cafeteria juttatás,
  • továbbképzés biztosítása,
  • színvonalas munkakörnyezet,
  • változatos, széles szakmai spektrumot felölelő feladatok,
  • nyitottság a kreatív ötletekre,
  • jó csapatmunka, céges rendezvények, családbarát intézkedések, programok.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Környezetmérnök
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Hulladékgazdálkodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1139 Budapest, Hajdú u. 29.

A pályázat részeként benyújtandó dokumentumok, igazolások:

  • a pályázó szakmai életútját bemutató fényképes önéletrajz,
  • bruttó fizetési igény megjelölése.

Az álláshirdetésre benyújtott jelentkezésekben foglalt személyes adatokat a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. (cím: 1131 Budapest, Béke u. 65.) kezeli a közzétett adatkezelési tájékoztató szerint. A pályázók a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. adatkezelési tájékoztatóját a Társaság honlapján a közérdekű adatok menüpont 2.1.1 alpontjában érhetik el.