Egy dinamikus, multinacionális vállalatnál vagy egy megbízható családi vállalkozásnál keres új kihívásokat? Az 1839 óta az egészségügy fejlődését szolgáló B. Braun-vállalatcsoportnál mindkettőt megtalálja! A cégcsoportot Magyarországon az egészségügyi termékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó B. Braun Medical Kft., a termékek értékesítését végző B. Braun Trading Kft. és a dialízishálózatot működtető B. Braun Avitum Hungary Zrt. képviseli. A vállalatcsoport több, mint 2500 munkatársával a magyarországi egészségügyi piac egyik legnagyobb szereplője.

Gyöngyösi telephelyünkre keresünk a magas színvonalú szakmai munka iránt elkötelezett munkatársat az alábbi pozícióba:

Környezet-, egészség-, és munkavédelemi mérnök

Feladatok:

  • KEM Oktatások elvégzése (új belépők, éves ismétlődő, rendkívüli)
  • Balesetek, kvázi balesetek kivizsgálása, részvétel az intézkedések meghatározásában, teljesítések nyomon követésében
  • Munkavédelmi ellenőrzések, auditok koordinálása, nyomon követése, azokon való részvétel, riportok és beszámolók készítése az ellenőrzésekről, hiányosságokról
  • Kockázatértékelések elvégzése cég szinten (Munkaköri, kémiai, biológiai)
  • Gépek, berendezések munkavédelmi szempontú átvétele, időszakos ellenőrző felülvizsgálatok végzése
  • Munkaeszközök éves felülvizsgálatának elvégzése
  • Környezetirányítási rendszer működésének támogatása
  • Hulladékgazdálkodással kapcsolatos feladatok ellátása, telephelyek szakmai támogatása
  • Éves bejelentések elvégzése (hulladék, pontforrás).
  • Külsős munkavállalók oktatása, ellenőrzése
  • Tűzvédelmi feladatok ellátása, kiürítési gyakorlatok elvégzése
  • Irodaházzal és raktárral kapcsolatos KEM tevékenységek elvégzése.
  • KEM területhez tartozó rendszerdokumentumok naprakészen tartása és új dokumentumok készítése
  • Vegyi anyagok engedélyezése
  • Kapcsolattartás és munkájuk támogatása a dialízis hálózatban dolgozó környezetvédelmi, munkavédelmi, tűzvédelmi koordinátorokkal.

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú munkavédelmi szakképesítés / Munkavédelmi szakmérnök
  • Környezetmérnök végzettség
  • Tűzvédelmi előadó vagy tűzvédelmi főelőadó képesítés
  • Legalább 3-5 éves multinacionális közegben szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Jó szervező készség, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Stressz tűrő képesség
  • Az ország területén lévő telephelyek felkeresése
  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Jogszabályok alapos ismerete
  • Előnyt jelent a hatósági és / vagy kórházi tapasztalt
  • Előnyt jelent az OHSAS rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, teljesítményalapú bónuszrendszer
  • AON legjobb munkahely (2015, 2016, 2017, 2018)
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek
  • Érdekes, változatos és kihívást jelentő feladatok
  • Több iparág megismerése (gyártás, betegellátás, szállítmányozás)

Munkavégzés helye:

Iroda: 3200 Gyöngyös, Déli Külhatár út 2-4.

A B.Braun magyarországi telephelyei

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezetvédelem, Vízgazdálkodás
  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Gyöngyös

A jelentkezéshez kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes, szakmai önéletrajzát Dékány Adrienn HR munkatárs részére a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával.