Orvosi műszereket és egészségügyi oktatási eszközöket forgalmazó cég

Kórházlátogató

munkatársat keres alkalmazotti jogviszonyban, főállásban

Feladatok:

  • A cégünk által képviselt, urológiában használatos endoscopos termékek értékesítése, bevezetése országosan
  • Releváns intézmények látogatása prioritások szerint az ország egész területén, gépkocsival
  • Új partnerek, ügyfelek felkutatása az adott területen
  • A partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Termék tréningek, referálók tartása orvosok részére
  • Ajánlatkészítés
  • Megrendelések felvétele és nyomon követése
  • A konkurencia és a piaci változások nyomon követése
  • Jelentések készítése és továbbítása a kereskedelmi vezető felé
  • Kiállításokon, szakmai rendezvényeken való aktív részvétel

Elvárások:

  • Urológiai termékek értékesítésében vagy klinikai urológiai ellátásban szerzett tapasztalat
  • Elsősorban budapesti vagy Budapest környéki lakhely.
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Teljesítményorientált személyiség
  • Önállóság, jó szervezőkészség
  • Érvényes "B" kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • Angol nyelv-tudás

Amit kínálunk:

  • Céges gépjármű, céges telefon, lap-top
  • Tréningeken, képzéseken való részvételi lehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Orvoslátogató, Patikalátogató

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.