A Swiss Post Solutions piacvezető szolgáltató az üzleti folyamat-kiszervezés és a dokumentum-feldolgozáshoz kapcsolódó innovatív szolgáltatások területén. Stabil nemzetközi ügyfélkörrel rendelkezik, képes átfogó megoldásokat tervezni és megvalósítani, valamint tanácsokkal segíteni ügyfeleit a Business Process Services olyan kulcsfontosságú területein, mint a helymeghatározási stratégia kialakítása, a folyamatjavítás és –automatizálás. A cég a berni (Svájc) székhelyű Swiss Post csoport tagja. Az SPS 7000 dolgozója és tapasztalt partnerei segítségével az iparág teljes spektrumát lefedi, különös tekintettel a banki, biztosítási, telekommunikációs, egészségügyi szektorra, ügyfeleit több mint 20 országban kiszolgálva.

A Swiss Post Solutions GmbH Magyarországi Fióktelepe Rábahídvégre keres munkatársat az alábbiak szerint:

Koordinátor - német nyelvtudással

Feladatok:

  • Meglévő gépjárműlízing szolgáltatáshoz kapcsolódó számlák rögzítése
  • Teljes folyamat koordinálása, kérdéses esetek egyeztetése, reklamációkezelés
  • Kapcsolattartás német munkatársakkal
  • Riportolási feladatok
  • Folyamatok dokumentálása
  • 4 hetes németországi betanulás (2019. júliusában)

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Magabiztos német nyelvtudás írásban és szóban
  • Haladó MS-Office ismeretek
  • Hajlandóság virtuális csoportban való munkavégzésre
  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Rendszerszemlélet
  • Analitikus gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, juttatási csomag, illetve bejárási támogatás, céges buszjárat
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
  • Átfogó betanulási program
  • Nemzetközi munkakörnyezet, fiatalos, dinamikus csapat
  • Folyamatos képzési, fejlődési és előrelépési lehetőség

    Pályakezdő munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Üzleti támogató központok
  • Ügyféltámogatás, Adminisztráció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Rábahídvég