Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
HP-MEDICAL KFT.

Koordinátor (francia nyelvismeret)

Főbb feladatok, munkák:

    • Külföldről érkező francia hívások, e-mailek fogadása és megválaszolása
    • Személyes kapcsolattartás pácienseinkkel
    • Adminisztráció franciául
    • Havonta egy alkalommal kiutazás Franciaországba (3 vagy 4 napra),
    • Személyes konzultáció a Budapestre érkező ügyfeleinkkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Anyanyelvi szintű FRANCIA nyelvtudás
    • Kiváló kommunikációs képességek
    • Felsőfokú végzettség, vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
    • Ügyfélközpontúság
    • Csapatszellem
    • Precizitás, jó problémamegoldó képesség
    • Jó megjelenés
    • Terhelhetőség
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office magabiztos ismerete)
    • Proaktív személyiség

Amit kínálunk:

    • Kiváló fizetés
    • Lendületes, fiatalos csapat
    • Kiváló munkakörnyezet
    • Stabil céges háttér

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Francia - Anyanyelvi szint

Munkavégzés helye:

Budapest, Lechner Ödön fasor 3.

Fényképes önéletrajzát küldje a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Koordinátor (francia nyelvismeret)
  • Hirdető cég: HP-MEDICAL KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: IX. kerület
  • Feladatok: Külföldről érkező francia hívások, e-mailek fogadása és megválaszolásaSzemélyes kapcsolattartás pácienseinkkelAdminisztráció franciáulHavonta egy alkalommal kiutazás Franciaországba (3 vagy 4 napra),Személyes konzultáció a Budapestre érkező ügyfeleinkkel
  • Elvárások: Anyanyelvi szintű FRANCIA nyelvtudásKiváló kommunikációs képességekFelsőfokú végzettség, vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokÜgyfélközpontúságCsapatszellemPrecizitás, jó problémamegoldó képességJó megjelenésTerhelhetőségFelhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office magabiztos ismerete)Proaktív személyiség
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Francia
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-01-17
Állás, munka még: HP-MEDICAL KFT.>