Work Force Kft.

Világvezető, nemzetközileg elismert, magyar tulajdonú partnercégünk számára keresünk olyan gépészmérnök kollégát, aki szívesen részt venne nem hétköznapi termékek gyártásában!

Kutatófizikusokkal, kreatív mérnökökkel és gyártó szakemberekkel dolgozhatsz együtt, itt nincs két azonos munkanap, az garantált.

Budapest zöldfüves környezetében várják új munkatársukat

Kooperációs csoportvezető

pozícióba.

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Kooperációs gyártásban (forgácsolás, hegesztés, felületbevonatolás) szerzett minimum 5 éves munkatapasztalat
  • Erős gyártási szemlélet
  • Magyarországi gyártóbázisok átfogó ismerete
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Feladatok:

  • Kooperációs csoport munkájának megszervezése, feladatok kiosztása
  • Árajánlatok beszerzése, megrendelések elkészítése
  • Kapcsolattartás, technikai egyeztetés kooperátor partnerekkel
  • Gyártandó komponensek státuszának regisztrálása, nyomon követése
  • A kooperációs gyártáson keresztül elkészült félkész és késztermékek első körös ellenőrzése
  • Új gyártópartnerek felkutatása mind Magyarországon, mind pedig külföldön

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Végezetül…

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, küldd el nekünk magyar nyelvű önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014