Woodpecker Software Kft.

Vállalatirányítási rendszerek fejlesztésére szakosodott, dinamikusan fejlődő, Nyugat-Európa felé terjeszkedő, 100%-ban magyar tulajdonban lévő 50 fős szoftverfejlesztő cég keres csapatának bővítéséhez ambiciózus munkatársat

Konzulens

pozícióba, aki segít a cég céljainak megvalósításában.

Feladatok

  • Egyedi vállalatirányítási rendszerek rendszer-forgatókönyveinek megírása a fejlesztés különböző fázisaiban;
  • A forgatókönyvek adminisztrálása, az adminisztráció karbantartása;
  • A forgatókönyvek tesztelésének nyomon követése;
  • Ügyfél-látogatás, oktatás-betanítás;
  • Ügyfél kapcsolattartás, ügyfél-igények beépítése a forgatókönyvekbe;
  • Kapcsolattartás a fejlesztői csapattal.

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség;
  • Rugalmasság;
  • Terhelhetőség;
  • Alapvető gazdasági ismeretek (nem képzettséghez kötött);
  • Bármely vállalatirányítási rendszer alapszintű, gyakorlati ismerete;
  • IT beállítottság;
  • Önállóság, proaktivitás, can-do attitűd.

Előny

  • Tapasztalat vállalatirányítási rendszerek bevezetésében (akár megrendelői, akár kivitelezői oldalon).

Amit nyújtunk

  • Szép munkakörnyezet Buda központjában;
  • Segítőkész, támogató légkör;
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök és képzések biztosítása;
  • Jó hangulat;
  • Fejlődési és előmeneteli lehetőség;
  • Határozott céges jövőkép;
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok.

Fizetés

  • Megegyezés szerint

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület.

Fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével.