GriffSoft Zrt.

KONZULENS pénzügyi – számviteli területre

BUDAPEST, IV. kerület

MILYEN VÁLLALAT A GRIFFSOFT INFORMATIKAI ZRT.?

1989-ben alapított társaságunk a 90-es évek közepe óta dolgozik integrált ügyviteli rendszerek fejlesztésén. Cégünk saját szektorának meghatározó és legdinamikusabban fejlődő szereplője. 900 vállalat és költségvetési, illetve közigazgatási intézmény a cégünk által fejlesztett Forrás ügyviteli rendszert használja könyvelési, pénzügyi, gazdálkodási, logisztikai, termelési, létesítménygazdálkodási és egyéb feladatainak kezelésére.

MI A MUNKAKÖR?

Rendkívül komplex, változatos, szakmai kihívásokkal teli munkakörbe várjuk új munkatársunkat, aki nyitott arra, hogy államháztartási számvitel területén szerzett biztos szakmai tudását és ERP rendszer/ek bevezetésében szerzett jártasságát hasznosítva teljeskörűen támogassa a „Forrás” integrált ügyviteli rendszert használó államháztartási intézmények felhasználóit. Konzulens kollégánk rálátást nyer szoftverfejlesztőink és rendszerszervezőink munkájára, ügyfeleinket személyesen felkeresve, valamint irodánkból egyaránt segít a rendszerrel kapcsolatos kérdések megválaszolásában.

MILYEN FELADATOKKAL JÁR A POZÍCIÓ?

  • Vállaltirányítási rendszer bevezetése új ügyfelek számára, beleértve a szoftverhez kapcsolódó ügyviteli folyamatok felmérését, azok újra kialakítását, a rendszer paraméterezését, végfelhasználók oktatását
  • A rendszer felhasználóinak szakmai támogatása a bevezetést követően, helyszíni konzultációval, valamint távoli támogatással

MIT KÍNÁLUNK?

  • Szakmai fejlődés ügyviteli rendszer ismeretek területén.
  • Folyamatos szakmai kihívások, változatos ügyfélportfólió és feladatok.
  • Nem 100%-ban irodai munkavégzés, rugalmas munkaidő.
  • Stabil vállalati háttér, versenyképes jövedelem.

MIT KÉRÜNK?

  • Gazdasági és/vagy számviteli főiskolai/egyetemi végzettség
  • Államháztartási számviteli tevékenység ismerete
  • Informatikai ismeretek
  • Minimum 3 éves gazdálkodási területen szerezett szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Kreatív, ügyfélorientált gondolkodásmód, magas fokú problémamegoldó képesség

MI JELENTHET ELŐNYT?

  • Forrás ügyviteli rendszer felhasználói ismerete
  • MS SQL adatbázis ismeretek
  • ERP rendszer bevezetési tapasztalat (vevői és/vagy szállítói oldal)
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű használata

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, 1041 Görgey Artúr utca 69-71.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne csapatunkhoz csatlakozni fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát várjuk. A beérkező pályázatokat bizalmasan kezeljük és csak a jelentkezéssel összefüggésben kezeljük és tároljuk.