CompuTREND Zrt.
  • A CompuTREND Zrt. harminc éve aktív szereplője a magyarországi szoftverpiacnak. Piacvezető gazdálkodási rendszer szállítója a kórházi, egészségügyi szektornak, stratégiai partnere az önkormányzati és központi költségvetési intézményeknek.

    Miért szeretünk mi itt dolgozni?

    Mert rugalmas munkaidőben, home-office lehetőséggel, kihívásokkal teli feladatokat oldhatunk meg, jó fej kollégákkal, egy igazi családbarát cégnél. Ha úgy adódik ide behozhatod a gyermeked, akiknek külön szobát rendeztünk be sok - sok játékkal. Mindezt tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető, modern irodában a XI. kerületben.

  • Munkatársat keresünk

    Konzulens

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      Gazdálkodási rendszer bevezetése

      Felhasználóinak szakmai támogatása

      Ügyfélbejelentések kezelése

      Zárások szakmai támogatása

      Rendszerbevezetések kapcsán az ügyféloldali igények felmérése

      Felhasználói rendszer oktatása

      Szoftver továbbfejlesztésében való részvétel (specifikálás, tesztelés)

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Felsőfokú pénzügyi/számviteli végzettség

      Államháztartási gazdasági tevékenység ismerete

      MS Office készségszintű használata

      Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt

      B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Államháztartási számvitel területén megszerzett tapasztalat

      Minimum 3 éves gazdálkodási területen szerzett szakmai tapasztalat

    Amit kínálunk:

      Kihívásokkal teli, változatos feladatok

      Dinamikusan fejlődő vállalati környezet

      Családias, modern környezet

      Versenyképes fizetés, stabil pénzügyi háttér

      Szakmailag felkészült, elkötelezett, támogató csapat

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Projektmenedzsment
    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • IT support, Helpdesk
    • Pénzügy, Könyvelés
    • Elemző, Tanácsadó
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1119 Budapest, Fehérvári út 84a.

    Egyéb juttatások:

    cafeteria

    Ha szívesen dolgoznál csapatunkban, kérlek küldd el önéletrajzod a "Jelentkezem" gomb segítségével.