Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Budapesti munkahelyre keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe

KÖNYVVIZSGÁLÓ ASSZISZTENS

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (Közgazdasági Egyetem, Számviteli Főiskola, számviteli szakirányú végzettség előnyt jelent)
  • Angol és/vagy német szakmai nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Terhelhetőség, rugalmasság, önállóság
  • Precíz, lelkiismeretes munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Nyitottság vidéki munkavégzésre

  • 2-3 éves gyakorlattal rendelkező, illetve gyakorlat nélküli munkatársak jelentkezését várjuk.

Feladatok:

  • Részvétel hazai és nemzetközi társaságok könyvvizsgálatának előkészítésében, lefolytatásában tapasztalt munkatársak segítségével
  • Részvétel egyéb könyvvizsgálói feladatok ellátásában (belső ellenőrzés, átvilágítás, átalakulás)
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel magyar és idegen nyelv(ek)en
  • IFRS és US GAAP szerint összeállított riportok ellenőrzése, részvétel a csoport könyvvizsgálója részére történő adatszolgáltatásban
  • Kapcsolattartás és együttműködés partner tanácsadói irodáinkkal
  • A könyvvizsgálók és a csoportvezetők munkájának támogatása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos, lendületes csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör
  • Nemzetközi környezetben történő munkavégzés
  • Szakmai továbbfejlődési és széles körű tapasztalatszerzési lehetőség

Előnyt jelent:

  • „B” kategóriás jogosítvány

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvvizsgáló, Belsőellenőr
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol
  • Német

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben Ön megfelel a fenti feltételeknek és hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát magyar és idegen nyelven az a "jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: IB Grant Thornton Audit Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Könyvvizsgáló asszisztens
  • Rövid pozíció név: Könyvvizsgáló asszisztens
  • Hirdető cég: IB Grant Thornton Audit Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Részvétel hazai és nemzetközi társaságok könyvvizsgálatának előkészítésében, lefolytatásában tapasztalt munkatársak segítségével Részvétel egyéb könyvvizsgálói feladatok ellátásában (belső ellenőrzés, átvilágítás, átalakulás) Kapcsolattartás az ügyfelekkel magyar és idegen nyelv(ek)en IFRS és US GAAP szerint összeállított riportok ellenőrzése, részvétel a csoport könyvvizsgálója részére történő adatszolgáltatásban Kapcsolattartás és együttműködés partner tanácsadói irodáinkkal A könyvvizsgálók és a csoportvezetők munkájának támogatása
  • Elvárások: Szakirányú felsőfokú végzettség (Közgazdasági Egyetem, Számviteli Főiskola, számviteli szakirányú végzettség előnyt jelent) Angol és/vagy német szakmai nyelvtudás Felhasználói szintű számítógépes ismeretek Terhelhetőség, rugalmasság, önállóság Precíz, lelkiismeretes munkavégzés Jó kommunikációs készség Nyitottság vidéki munkavégzésre 2-3 éves gyakorlattal rendelkező, illetve gyakorlat nélküli munkatársak jelentkezését várjuk.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2017.01.11
  • értékelés: 5
  • értékelők száma: 1