A BMW Group márkakereskedői hálózatának tagjaként az általunk nyújtott szakértelem és prémium minőség garantálja ügyfeleink számára a vezetés élményét.

A Schneider Autóház Kft 1991 óta a BMW márka hivatalos márkaképviselete. Fő tevékenysége a gépjármű-kereskedelem. Márkakereskedésünk a járművek, alkatrészek és tartozékok értékesítése mellett, komplex javító- és karbantartó szolgáltatásokat is nyújt. Többször kiérdemeltük az év márkakereskedése megtisztelő címet.

Csapatunk támogatására képzett és motivált munkatársat keresünk Pécsre. Tegyük együtt az ügyfeleket a BMW márka rajongóivá!

Csatlakozz hozzánk

KÖNYVELŐKÉNT.

FELADATOK:

  • A cégcsoport (3 gazdálkodó) könyvelési részfeladatainak ellátása
  • Szállítói számlák könyvelése
  • Pénztár, bank és vegyes tételek könyvelése
  • Tárgyi eszközök nyilvántartása
  • Havi-, negyedéves és éves zárásokban részvétel
  • Adóbevallások és beszámolók elkészítésében való aktív részvétel
  • Riportok készítése a vezetőség és a márkaimportőrök felé
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, külső partnerekkel, valamint a társosztályokkal

ELVÁRÁSOK:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés és/vagy főiskolai végzettség
  • Könyvelőként szerzett releváns tapasztalat
  • Naprakész számviteli és adózási ismeretek
  • MS Office alkalmazások aktív felhasználói szintű ismerete, különösen az Excel magabiztos használata
  • Pontos, precíz, felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Ügyfélközpontú magatartás
  • Mérlegképes regisztráció (előnyt jelent)
  • Felsőfokú iskolai végzettség (előnyt jelent)
  • Angol nyelvtudás (előnyt jelent)

ÉS AMIT MI KÍNÁLUNK ÖNNEK:

Hivatalos BMW Partnerként biztos munkahelyet, igényes munkakörnyezetet, jó munkahelyi légkört biztosítunk. Munkatársaink széleskörű, hosszú távú szakmai képzésben részesülnek és a BMW és MINI modellek széles palettáját ismerhetik meg. Mindezeken kívül előre kiszámítható, versenyképes jövedelmet kínálunk.

Felkeltettük érdeklődését? Várjuk jelentkezését! A jelentkezéseket külső partnerünk a HRem kezeli. Küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva. Bízunk benne, hogy találkozunk!

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Pécs