Adó-Korrekt Kft.

Nyíregyházi könyvelőiroda munkatársat keres

Könyvelőirodai munkatárs

A betöltendő munkakör két részterületből áll:

  • bérszámfejtési feladatok: munkabérek számfejtése, munkaviszonnyal kapcsolatos teljes körű adminisztráció, bevallások elkészítése.
  • számviteli feladatok: kontírozás, könyvelés, bevallások készítése, beszámoló összeállítása

A pozíció betöltéséhez szükséges és elengedhetetlen:

  • kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • a feladat végzéséhez kapcsolódó jogszabályok ismerete
  • önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs készség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • szakirányú végzettség.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Részmunkaidő 6 óra

Munkavégzés helye:

4400 Nyíregyháza, Jósa András utca 9.

Fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várunk bérigény megjelöléssel.

(Pályázatának megküldésével a pályázó hozzájárul ahhoz, hogy a hirdető adatait állásajánlat tételi, kapcsolattartási és azonosítási célból kezelje, tárolja, és a megadott elérhetőségekre értesítést küldjön. Adatait döntéshozatalkor, de legkésőbb 3 hónapon belül töröljük.)