Vállalatunk a mikroelektronika területén tevékenykedik. Fő tevékenységi körünk a nagy precizitású egyedi célgépek, berendezések valamint alkatrészek gyártása.

Könyvelő

Feladatok:

  • Szállítói számlák könyvelése
  • Kimenő számlázás
  • Házipénztár kezelése
  • Kiküldetési rendelvények, napidíjak kiadása
  • Gazdasági adminisztrációs feladatok teljes körű képviselete
  • Iratrendezés, iktatások

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Ms Office felhasználó szintű ismerete

Előny:

  • SAP ismeret
  • Angol és/vagy német nyelvismeret
  • Vámos területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Korrekt juttatási csomag (bér megállapodás alapján, cafeteria, egyéb juttatások)
  • Szakmai kihívás

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Győr

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát, bérigény megjelölésével . Kérem a tárgyban a megpályázott munkakört szíveskedjen feltüntetni!