Építőipari anyagok gyártásában világszinten is piacvezető szerepet betöltő Partnercégünk számára keresünk munkatársat Pécs és környékéről. Megbízónk Európa egyik legmodernebb gyárának számít, aki folyamatosan fejlődő, multinacionális környezetet biztosít dolgozói számára.

Jelenleg nyitott pozíciónk:

Könyvelő

A munkával kapcsolatos feladatok:

  • A társaság szállítói állományát érintő naprakész könyvelés biztosítása
  • A Társaság SSC szervezetével való aktív közreműködés, könyvelési tételek ellenőrzése
  • Részvétel a főkönyvi egyeztetésekben, elhatárolások, átsorolások, könyvelése
  • Pénzügyi osztályhoz tartozó kontroll folyamatok ellenőrzésében való részvétel
  • Beruházások aktiválása, nyilvántartások elkészítése
  • Eszközök aktiválásával, kivezetésével és értékcsökkenésével kapcsolatos teendők ellátása
  • Pénzügyi osztály adminisztratív és iratkezelési tennivalóiban való aktív közreműködés

Az állás betöltéséhez szükséges készségek/képesítések:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Munkában is hasznosítható angol nyelvtudás
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • MS Excel és Word ismerete
  • Becsületes, önálló munkavégzés

Megbízónk által kínál feltétele:

  • Modern, multinacionális környezet
  • Versenyképes bérezés és juttatások
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Támogató felsővezetés
  • Munkavégzés helye: Királyegyháza

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Királyegyháza

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette figyelmét, kérem, hogy küldje el szakmai önéletrajzát.