VIADONFERUM KFT.

Számviteli tevékenységgel foglalkozó, biztos hátterű cég, keres elkötelezett munkatársat

Könyvelő

pozícióba.

Feladatok

  • Pénzügyi-, számviteli feladatok ellátása
  • Számlák ellenőrzése, könyvelése
  • Költségelszámolások könyvelése
  • Egyéb, vegyes könyvelési tételek rögzítése (elhatárolások, összevezetések stb.)
  • Főkönyvi számlák egyeztetése
  • Bank könyvelése
  • Házipénztár kezelése és könyvelése
  • Időszaki (havi, negyedéves, éves) pénzügyi zárások támogatása
  • Tárgyi eszköz könyvelése és nyilvántartásának karbantartása
  • Folyószámla ellenőrzése
  • Bevallások készítése, beadása
  • Egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások a pozíció betöltéséhez:

  • 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (RLB, MS Word, Excel, Outlook)
  • Pozitív, lendületes személyiség, nagy munkabírás
  • Önálló munkavégzés és problémamegoldó képesség
  • Fedhetetlen előélet, megbízhatóság, erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem vállalkozóként
  • Hosszú távú együttműködés
  • Családias hangulatú munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés biztosítása

További jellemzők

Munkavégzés helye:                  Távmunka / Budapest, XI. Móricz Zsigmond körtér környéke

Jelentkezés határideje:             2020.11.11.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Távmunka/otthoni munka

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Fényképes önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.