VÁRKAPITÁNYSÁG NONPROFIT ZRT.
Dolgozzon Ön is kiemelt kulturális és világörökségi helyszínen a
Várkapitányság Integrált Területfejlesztési Központ Nonprofit Zrt.-nél!

Legyen Ön is tagja sikeres csapatunknak, hogy részese lehessen a folyamatos megújulásnak és innovációnak!

Budapesti irodánkba

Könyvelő

munkatársat keresünk.

Amennyiben szeretné pályafutását egy kiemelt kulturális és világörökségi helyszínen működő vállalatnál folytatni, értékes tapasztalatokat szerezhet, vagy a már megszerzett tudását kamatoztatná, akkor itt a remek alkalom, jelentkezzen és legyen a csapatunk tagja!

Feladatok, amelyben a közreműködését várjuk:

  • Szerződések értelmezése
  • Számlák adózási szempontoknak való megfelelés vizsgálata
  • Szállítói számlák analitikus könyvelése
  • Partner folyószámla kezelés
  • Folyamatos, aktív kapcsolattartás a partnerekkel és a szakterületekkel
  • Főkönyvi egyeztetések
  • Havi és év végi zárásokban való aktív részvétel
  • Havi számviteli időbeli elhatárolások könyvelése
  • Egyéb számviteli teendők ellátása (különféle kimutatások, jelentések készítése)

Szükséges készségek, képességek:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Számviteli-, és adótörvények megfelelő ismerete, alkalmazása

Elvárások:

  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Alapvető számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook alkalmazások felhasználó szintű ismerete)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Monoton tűrőképesség

Előnyt jelent:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • SALDO könyvelési programjának felhasználási szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Nagyfokú önállóság egy támogató környezetben
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Jól megközelíthető munkahely
  • SZÉP kártya juttatás

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, I. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.