Elgondolkodtál már azon, hogy milyen az a munkahely, ahova reggel örömmel ébredve jó kedvvel mész be és várod már a reggeli munkakezdést? Ha ilyen munkahelyet szeretnél egy nyugodt, kiegyensúlyozott, békés környezetben, akkor kérlek, OLVASS TOVÁBB!
Családias hangulatú, nyugodt légkörű könyvelőirodánk a Valladium Kft., budaörsi központjába munkatársat keresünk

Könyvelő

munkakörbe.

Feladatok:

  • napi szintű főkönyvi könyvelés (vevő, szállító, bank, pénztár) és ellenőrzése
  • havi bérszámfejtés, havi járulék bevallások elkészítése
  • ÁFA bevallások előkészítése, ellenőrzése
  • havi és éves zárásokban való aktív részvétel, önálló munkavégzéssel
  • egyéb, a szakmai munkával kapcsolatos feladatok.

Elvárások:

  • könyvelői végzettség
  • MS Excel, Word, Outlook felhasználói szintű ismerete
  • motiváltság, precizitás, monotónia tűrés, a szakma szeretete
  • önálló, feladatorientált munkavégzésre való képesség.
  • 4-5 év könyvelői gyakorlat (bevallások elkészítésében is)

Előny:

  • mérlegképes könyvelői regisztráció.

    Munkaidő: napi 4 óra (rugalmas beosztással)
    Munkabér: bruttó 350-400e Ft, eddigi tapasztalatok és képzettség függvényében

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budaörs

Ha érdekel a lehetőség, akkor kérlek, küldd el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzod azzal a fizetési igénnyel, amelyért motiváltnak éreznéd magad a munkában a "Jelentkezem" gomb megnyomásával.