Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

A több, mint 25 éve működő UNIX Autó a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora, mely 2016-ban elnyerte „Az Év Magyar Vállalata” díjat. Az elmúlt három évben csapatunk létszáma megduplázódott, így ma már több, mint 130 kirendeltségen, közel 3000 munkavállalót foglalkoztatunk. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

KÖNYVELŐ

A Te feladataid:

  • Napi pénzügyi és számviteli munkában való aktív részvétel
  • Központi és kirendeltségi pénztárak könyvelése
  • Bejövő és kimenő számlák könyvelése
  • Bérek könyvelése
  • Egyéb könyvelési feladatok
  • Főkönyv ellenőrzése
  • Részvétel az adóbevallások, beszámolók készítésében
  • Külső és belső számviteli, illetve adóhatósági ellenőrzésekben való közreműködés

Amit Tőled elvárunk:

  • Vállalkozási mérlegképes könyvelő végzettség
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • Stabil adózási, pénzügyi és számviteli jogszabály ismeret
  • Magas szintű számítógépes ismeret (MS Office, Excel)
  • Vállalati rendszerekben, könyvelő programokban szerzett jártasság
  • Megbízható, pontos és felelősségteljes munkavégzés
  • Rendszerszintű gondolkodás

Előny:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Nagyvállalati kultúrában szerzett tapasztalat

Amit Neked kínálunk:

  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzés
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál
  • Család-barát és kiszámítható munkaidő (08.00 – 17.00)
  • Saját étterem, kedvezményes étkezési lehetőség

Pozíció területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Munkavégzés helye:

1139 Budapest XIII. Frangepán u. 55-57.

CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Pályázatod (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölésével)
a "Jelentkezem" gombra kattintva töltheted fel adatbázisunkba.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Unix Autó Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Könyvelő
  • Rövid pozíció név: Könyvelő
  • Hirdető cég: Unix Autó Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIII. kerület
  • Feladatok: Napi pénzügyi és számviteli munkában való aktív részvétel Központi és kirendeltségi pénztárak könyvelése Bejövő és kimenő számlák könyvelése Bérek könyvelése Egyéb könyvelési feladatok Főkönyv ellenőrzése Részvétel az adóbevallások, beszámolók készítésében Külső és belső számviteli, illetve adóhatósági ellenőrzésekben való közreműködés
  • Elvárások: Vállalkozási mérlegképes könyvelő végzettség Minimum 3 év szakmai tapasztalat Stabil adózási, pénzügyi és számviteli jogszabály ismeret Magas szintű számítógépes ismeret (MS Office, Excel) Vállalati rendszerekben, könyvelő programokban szerzett jártasság Megbízható, pontos és felelősségteljes munkavégzés Rendszerszintű gondolkodás
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.18