Trenkwalder Kft.

Magántulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő, piacvezető termékportfólióval rendelkező gyártó partnercégünk részére keresünk Könyvelő munkatársat az alábbi feltételekkel:

Könyvelő

Főbb feladatok, munkák:

  • Beszámolók és adóbevallások összeállításában való aktív részvétel
  • Havi, éves zárásokban való aktív közreműködés
  • Szállítószámlák, vámhatározatok, költségek és ráfordítások rögzítése és könyvelése a vállalatirányítási rendszerben
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú pénzügyi végzettség
  • Minimum 1 év könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Határozott, proaktív hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Támogató munkatársak

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Debrecen