A TOTAL Lubricants Hungary Kft.,
amely a multinacionális olajipar vállalat, a Total Csoport tagja,

KÖNYVELŐ

munkatársat keres budaörsi irodájába, napi 4 órás munkaidőben, azonnali kezdéssel 2019. augusztus 31-ig

Feladatok:

  • Napi könyvelési feladatok előkészítése, elvégzése
  • Könyvvizsgálat, adóbevallások előkészítése
  • A számviteli csoport munkájának támogatása

Elvárások:

  • Legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Középfokú számviteli végzettség
  • Excel felhasználói szintű ismerete
  • SAP (vagy egyéb vállalatirányítási rendszer) felhasználói szintű ismerete
  • Precizitás, alaposság, megbízhatóság
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára is alkalmas személyiség

Amit kínálunk:

  • Munkalehetőség egy stabil hátterű, globális vállalatcsoport leányvállalatánál
  • Támogató szakmai környezet, kiváló pénzügyi csapat
  • Béren kívüli juttatások
  • Foglalkoztatás: munkaerő-kölcsönző partnerünkön keresztül

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Időszakos munka

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budaörs, 2040 Neumann János utca 1.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy jelentkezését az alábbi gombra kattintva küldje el a számunkra.