Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
THOMAS DUVENBECK IMMOBILIEN INVEST Kft.
  • 8 országban, több mint 35 telephellyel és 5500 munkavállalóval a Duvenbeck vállalatcsoport Európa vezető nemzetközi logisztikai vállalatai közé tartozik. Mottónk „The Culture of Logistics“ , a „Logisztika kultúrája”, amelyet neves autóipari, italgyártó, műanyagipari és mezőgazdasági gépeket gyártó megbízóink is igazolnak. Csapatunk erősítéséhez keresünk új munkatársat.

  • Könyvelő

    Főbb feladatok, munkák:

      • Bejövő számlák könyvelése, szállítói folyószámlák egyeztetése,
      • Átutalások előkészítése, bankbizonylatok könyvelése,
      • Tárgyi eszközökkel kapcsolatos számviteli elszámolások,
      • Szoros együttműködés a kapcsolódó szervezeti egységekkel,
      • Nyilvántartások folyamatos vezetése,
      • Havi zárással kapcsolatos teendők határidőre történő elvégzése.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Mérlegképes könyvelői végzettség,
      • Legalább egy-két év releváns munkatapasztalat,
      • Önálló munkavégzési képesség,
      • Német vagy angol nyelv középszintű ismerete.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Felsőfokú, szakirányú végzettség,
      • Mérlegképes könyvelői regisztráció,
      • SAP vagy más vállalatirányítási rendszer ismerete.

    Amit kínálunk:

      • Stabil hátterű, nemzetközi cég
      • Együttműködő, barátságos kollektíva
      • Versenyképes fizetés
      • Széleskörű és kimagasló Cafeteria rendszer

    Állás, munka területe(i):

    • Pénzügy, Könyvelés
    • Könyvelés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    A felsoroltak közül bármelyik:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
    • Német - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    9222 Hegyeshalom, HRSZ 1073/4

    Egyéb juttatások:

    cafeteria,nyelvtanulás támogatása

    Magyar és/vagy német nyelvű önéletrajz beküldésével.

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Könyvelő
    • Rövid pozíció név: Könyvelő
    • Hirdető cég: THOMAS DUVENBECK IMMOBILIEN INVEST Kft.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Győr-Moson-Sopron megye
    • Város: Hegyeshalom
    • Feladatok: Bejövő számlák könyvelése, szállítói folyószámlák egyeztetése,Átutalások előkészítése, bankbizonylatok könyvelése,Tárgyi eszközökkel kapcsolatos számviteli elszámolások,Szoros együttműködés a kapcsolódó szervezeti egységekkel,Nyilvántartások folyamatos vezetése,Havi zárással kapcsolatos teendők határidőre történő elvégzése.
    • Elvárások: Mérlegképes könyvelői végzettség,Legalább egy-két év releváns munkatapasztalat,Önálló munkavégzési képesség,Német vagy angol nyelv középszintű ismerete.
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
    • Egyéb juttatások: cafeteria nyelvtanulás támogatása
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2018-06-19
    • Lejárati dátum: 2018-07-03