Cégünk dinamikus növekedése a bizonyíték rá, hogy mik a jövőbeli céljaink: piacvezető betoncserépgyártó lenni Magyarországon és a környező országokban is.

Szeretnénk nagyvállalatként, azonban egy magyar családi vállalkozás értékeit megőrizve fejlődni úgy, hogy hosszú időn át tudjuk vevőink számára a TERRÁN minőséget garantálni.

Ehhez a feladathoz keresünk új munkatársat az alábbi feladatkörre:

könyvelő

aki a számviteli csoportunk munkatársaként aktívan szerepet vállal a TERRÁN Kft. napi könyvelési feladatainak elvégzésében

FELADATOK:

  • Főkönyvi könyvelés
  • Bejövő számlák könyvelése
  • Vegyes könyvelések elkészítése
  • Bevallások, beszámoló előkészítésében való részvétel

ELVÁRÁSOK:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Több éves könyvelői munkatapasztalat gazdasági társaságnál
  • Jó kommunikációs képesség, kooperatív szemlélet,
  • Ms Office eszközök alapvető ismerete (Excel, Word),
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Színvonalas munkakörnyezet és szakmai munka
  • Családias és családbarát vállalati kultúra
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil vállalati háttér, mely fejlődési lehetőséget is biztosít
  • Hosszútávú és kiszámítható munkalehetőség

ELŐNY:

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

7630 Pécs, Engel János József utca 8.

Jelentkezési határidő:

2019. 06. 13.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.