TEGEE HUNGARIA Kft.

Tisztítási, ápolási, karbantartási vegyi termékek kereskedelmével foglalkozó nemzetközi cég keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

Könyvelő

Feladatok:

    • Napi könyvelési feladatok ellátása
    • Szállító számlák alaki és tartalmi ellenőrzése, a számviteli törvény és a szerződéseknek való megfeleltetés ellenőrzése
    • Számlák gépi könyvelésbe való rögzítése
    • Havi/negyedéves/éves zárásokban való aktív részvétel, adatszolgáltatás vezetőség felé
    • Analitikus nyilvántartások, tárgyi eszköz nyilvántartások vezetése, folyószámlák egyeztetése
    • Adójogi ismeretek fejlesztése, karbantartása
    • Partnerekkel, társosztályokkal való szoros együttműködés
    • A munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Szakirányú végzettség
    • Adó- és számviteli jogszabályok ismerete
    • Rugalmasság, gyors és precíz munkavégzés
    • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Angol/német nyelvtudás
    • mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk:

    • Határozatlan idejű jogviszony, teljes munkaidőben
    • Családias légkör
    • Versenyképes bérezés
    • Stabil, hosszú távú munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1044 Budapest, Ipari park utca

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, nyelvtanulás támogatása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk fényképpel ellátott önéletrajzát e-mailcímre.