TAXCONTOR Kft.
  • Cégünk ügyfelei elsősorban gazdasági társaságok, melyeknek jelentős része alapítása óta igénybe veszi könyvelési, adótanácsadási és adószakértői szolgáltatásainkat.

    Tagjai vagyunk a Magyar Adótanácsadók és Könyvviteli Szolgáltatók Országos Egyesületének és a Magyar Okleveles Adószakértők Egyesületének.

  • Könyvelő

    Feladatok:

      • Kis- és középvállalkozások teljes körű könyvelése és bérszámfejtése
      • Beszámolók, adóbevallások, KSH statisztika elkészítése
      • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
      • Egyéb számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Gazdasági BSC és/vagy mérlegképes OKJ
      • Legalább 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
      • Megbízható, önálló és precíz munkavégzés, határidők pontos betartása
      • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Angol vagy német nyelv középfokú ismerete
      • FORINTSOFT szoftverek ismerete
      • Bérszámfejtésben szerzett szakmai tapasztalat
      • Microsoft Office programok magas szintű ismerete

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes jövedelmet és Cafeteriát biztosítunk
      • Megismerheted a szakma teljes spektrumát
      • Szakmai képzéseken (adótanácsadói, bérszámfejtés, szakmai konferenciák stb.) való részvételedet ösztönözzük, támogatjuk
      • Nyelvtanulás támogatása
      • Korszerű munkakörnyezet

    Állás, munka területe(i):

    • Pénzügy, Könyvelés
    • Könyvelés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    9026 Győr, Ady Endre utca 67.

    Egyéb juttatások:

    cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    2019. május 24-ig várjuk jelentkezésedet magyar nyelvű önéletrajzzal.

    A várható munkakezdés időpontja: 2019. július 1.