Könyvelő munkatársat keresünk

Feladatok:

  • Főkönyvi- és analitikus nyilvántartások vezetése
  • Önálló, teljes körű főkönyvi könyvelés
  • Időszaki zárások elkészítése, beszámoló összeállítása
  • Készlet és tárgyi eszköz állományi mozgások nyilvántartása
  • Statisztikák, bevallások elkészítése
  • Könyvvizsgálati folyamatban való aktív részvétel

Elvárások:

  • Számviteli területen szerzett releváns munkatapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Számviteli- és Adójogszabályok ismeretében való naprakész jártasság
  • MS Office programok magas szintű ismerete
  • Valamely könyvelő program nem csak felhasználói szintű ismerete
  • Könyvelő program vagy vállalatirányítási rendszer paraméterezésében, indításában való jártasság
  • NAV, e-papír, ÁNYK magabiztos használata
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód

Előny:

  • Bérszámfejtési ismeretek és gyakorlat
  • Költségvetési könyvelési tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Könyvvizsgáló, Belsőellenőr
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Tata

Kérjük a bérezési igényt megadni!
Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.