Szigeti-Korán Kft.
  • Dinamikusan fejlődő, stabil hátterű belvárosi könyvelő iroda keresi új munkatársát könyvelő pozícióba. Amennyiben úgy érzed, hogy szeretnél csapatunk része lenne, jelentkezz!

  • Könyvelő

    Főbb feladatok, munkák:

      • Teljes körű könyvviteli feladatok ellátása
      • Bevallások, adatszolgáltatások, kimutatások készítése
      • Aktív részvétel az év végi zárási feladatokban
      • Könyvvizsgálatokban való részvétel, kapcsolattartás a könyvvizsgálókkal
      • Egyéb adminisztrációs feladatok

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
      • MS Office felhasználói szintű ismerete

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • TenSoft program ismerete
      • Mérlegképes könyvelői végzettség
      • Angol és/vagy német nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      • változatos, kihívásokkal teli munka
      • versenyképes jövedelem,
      • alkalmazotti munkaviszony
      • szakmai fejlődési lehetőség (továbbképzésen való részvétel)
      • fiatalos, dinamikus csapat
      • hosszú távú tervezhetőség, stabil háttér
      • belvárosi iroda (XIII. került)

    Állás, munka területe(i):

    • Pénzügy, Könyvelés
    • Könyvelés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1132 Budapest, Visegrádi utca 48.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon

    A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük küldje el magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelöléssel.