A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara
Azonnali kezdéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba

Könyvelő/ Számviteli- pénzügyi ügyintéző

A munkavégzés napi nyolc órás, határozatlan időtartamú munkaviszony, három hónap próbaidővel.

Feladatok:

  • szállítói, vevő számlák könyvelése
  • projekt elszámolás adminisztratív támogatása
  • kapcsolattartás a Kamara szervezeti egységeivel
  • külföldi kiküldetések elszámolása
  • valutapénztár kezelése
  • vegyes bizonylatok könyvelése
  • főkönyvi, valamint analitikus egyeztetések elvégzése
  • havi és éves zárásokban való részvétel
  • analitikus és főkönyvi számlák egyeztetése, az eltérések tisztázása

Az ideális pályázó:

  • hasonló munkakörben szerzett, minimum 3 éves tapasztalat
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • számviteli és adózási ismeretek naprakész ismerete
  • jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség
  • önállóság, megbízhatóság
  • precíz munkavégzés
  • határidők pontos betartása
  • MS Word, Excel felhasználószintű ismerete
  • előny a Megaora könyvelőprogram ismerete
  • előny a projekt elszámolásban szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • versenyképes jövedelem
  • szakmai fejlődés
  • hosszú távú biztos háttér
  • jól felszerelt irodai környezet

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1054 Szabadság tér 7.

Önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével a lenti „Jelentkezem” gombon várjuk.