Szálloda, vendéglátás
Csatlakozz hozzánk

Könyvelő

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

Feladatok:
  • vevőszámlák készítése, rögzítése, könyvelése
  • bankszámlák pénztárak könyvelése
  • banki kivonatok rögzítése, kontírozása, könyvelése
  • folyószámlák ellenőrzése
  • rövid távú pénzügyi kimutatások készítése
  • egyéb pénzügyi, számviteli kimutatások készítése
  • egyéb, a munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Elvárások:
  • pénzügy-számvitel területén szerzett felsőfokú végzettség vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • pénzügyi, számviteli és adó jogszabályok naprakész ismerete
  • önálló munkavégzésre képes, kitartó, és megbízható, valamint
  • MS Office készség szintű ismeretével rendelkezik.
  • önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Előny:
  • Hostware ismerete
  • Libra integrált irányítási rendszer ismerete
  • Szállodai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munkahely
  • versenyképes juttatási csomag
  • dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

3400 Mezőkövesd

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!