SYSTEM-HU

SYSTEM-HU szlovák cég, 15 év szakmai, értékesitési tapasztalattal rendelkezik épitőiparban. 2006-ban alakult annak érdekében, hogy minőségi és megbízható beszállítóvá váljon a nemzetközi és magyarországi piacon. Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat.

Magyarországi cég részére könyviteli és egyéb pénzügyi szolgáltatásokat – keres budapesti irodájának 4 fős csapatába teljes munkaidőben, határozatlan idejű munkaszerződessel könyvelő kollégát.

KÖNYVELŐ

Főbb feladatok, munkák:

  • Naprakész bank, szállító és pénztár könyvelés, vevő számlák kiállítása
  • részvétel az éves beszámoló elkészítésében
  • Adó- és áfa bevallások elkészítése,benyűjtása
  • Bér-, főkönyv-, ÁFA - analitika, folyószámla és adófolyószámla egyeztetése
  • Bérszámfejtés, utalás elvégzése
  • KSH jelentések, statisztikák elkészítése,
  • a könyvvizsgálatok előkészítése, adatszolgáltatás
  • Kapcsolattartás könyvvizsgálókkal, adóhatóságokkal, különböző szervezeti egységekkel, külső szolgáltatókkal
  • Hatóságokkal (KSH, MNB, NAV, Önkormányzatok) való kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • minimum 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Jogszabályok naprakész ismerete
  • határon átnyúló számviteli, adójogszabályok ismerete
  • analitikus gondolkodásmód
  • MS Office (Excel) haladó szintű ismerete
  • gyors, magabiztos, pontos önálló munkavégzés
  • proaktivitás
  • segítőkészség, csapatszellem
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • angol nyelv ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kulcs-szoft program ismerete
  • angol nyelv felhasználó szintű ismerete
  • bérszámfejtésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Home-office lehetőség (Budapesten van az iroda, viszont otthonról dolgozhat)
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Versenyképes jövedelem
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Megbízható, biztos munkahely
  • Családias környezet
  • Azonnali munkába állás

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni fényképes önéletrajzának csatolásával és bérigénye megjelölésével tud.