Syncreon Hungary Logisztikai és Szállítási Kft., mely Európa egyik leggyorsabban növekvő, világviszonylatban több mint 100 telephellyel rendelkező vállalata, győri telephelyére felvételre keres

Könyvelőt

Ami nálunk vár:

  • kimenő számlák kiállítása
  • szállítói számlák könyvelése
  • bank, pénztár könyvelés
  • számviteli bizonylatok rendszerezése
  • főkönyvi egyeztetések
  • banki utalások elkészítése
  • statisztikai adatszolgáltatás
  • egyéb adminisztrációs és számviteli feladatok ellátása
  • havi zárásoknál aktív részvétel

Amit ezért kínálunk:

  • piacnak megfelelő bérezés, béren kívüli juttatások
  • fiatalos, dinamikus munkakörnyezet
  • változatos, szakmai fejlődési lehetőség
  • rendezett, stabil munkáltatói háttér
  • munkavállalói kedvezménycsomag

Amit ezért cserébe elvárunk:

  • felsőfokú végzettség és/vagy mérlegképes könyvelő végzettség
  • angol nyelv ismerete szóban és írásban
  • MS office felhasználó szintű ismeret
  • pontosság, precizitás, megbízhatóság, határidők felelős betartása
  • multinacionális vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Győr

A fényképes önéletrajzokat, a jövedelem csomag megjelölésével az alábbi "Jelentkezem" gombon keresztül várjuk.