Tulajdonosunk Japán első számú elektronikai termékeket gyártó vállalata, melynek fő profilja az autóipari részegységek, valamint ipari elektronikai egységek gyártása.
Magyarországi telephelyünk a legkorszerűbb technikai berendezésekkel van felszerelve, és kiemelt helyet foglal el a vállalatcsoporton belül.
Dinamikusan fejlődő cégünk

KÖNYVELŐ

pozícióba keres kollégákat.

Feladatok:

  • főkönyvi és analitikus könyvelés, havi és év végi zárási munkálatok banki ügyletek kezelése,
  • éves beszámoló elkészítésének, éves könyvvizsgálatok, adóbevallások, KSH statisztikák elkészítése.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség,
  • teljes körű könyvelői gyakorlat
  • naprakész könyvelési és adózási ismeretek,
  • nagyfokú precizitás, alaposság,
  • felhasználói szintű MS Office ismeret.
  • alap, - középfokú angol nyelvismeret

Előnyt jelent:

  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • integrált ügyviteli rendszerek alapos ismerete,
  • nemzetközi vállalati környezetben szerzett gyakorlat,

Amit kínálunk:

  • komoly karrierlehetőség,
  • versenyképes jövedelem,
  • kiemelkedő munkakörülmények,
  • kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai munka,
  • stabil munkahely, kiszámítható munkavégzés,
  • szakmai kihívások nemzetközi környezetben,
  • szakmai fejlődés, továbbképzés biztosítása,
  • fiatalos, kiváló csapat.

    Ha fontos számodra a szakmai fejlődés, ha érdekes feladatokra vágysz és jó hangulatú, nemzetközi környezetben szeretnél dolgozni, akkor érdemes hozzánk jelentkezni.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

2750 Nagykőrös, Téglagyári u. 9.

Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődésed, kérem, hogy jelentkezz a "Jelentkezem" gombra kattintva.

További lehetőség a jelentkezésre:
Személyesen: 2750 Nagykőrös, Téglagyári út 9.
Telefonon: 30/4577113 illetve 30/2028406