SHI Scalable Kft.

KÖNYVELŐ VAGY? IGAZÁN JÓ VAGY ABBAN AMIT CSINÁLSZ DE ÚGY ÉRZED, TÖBBET SZERETNÉL?

MI EGY IGAZÁN JÓ CÉG VAGYUNK, SOK JÓ EMBERREL ÉS NAGYON JÓK VAGYUNK ABBAN AMIT CSINÁLUNK!

MI LENNE HA TALÁLKOZNÁNK?

Német tulajdonú gyártó üzemű startup cégünk X. kerületi telephelyére innovatív és lendületes, közel hetven fős csapatunkba könyvelőt keresünk. Egyedi, saját fejlesztésű autóipari terméket gyártunk a világpiacra. Kreatívok vagyunk, hiszünk magunkban és hiszünk abban, amit csinálunk. Könyvelőként nem lennél egyedül! A pénzügyi osztályunk többi könyvelő kollégájának a munkáját segítenéd. Munkavállalói igényeidet rugalmasan tudjuk kezelni és támogatjuk a szakmai fejlődésedet.

Könyvelő

Főbb feladatok, munkák:

    • Teljeskörű könyvelés
    • Bevallások készítése
    • Riportok, beszámolók készítése
    • KSH jelentések készítése
    • Számviteli fegyelem betartása
    • Év végi beszámolók készítése (jövő évtől)
    • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
    • Gyártó cégnél szerzett legalább 5 éves könyvelési tapasztalat
    • Vállalat irányítási rendszerben való könyvelési tapasztalat
    • Tárgyalóképes szakmai angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Kontrolling
    • Önköltség számítás
    • Bérszámfejtési tapasztalat
    • SAP, Navision ismeret
    • Nemzetközi környezetben szerzett könyvelési tapasztalat
    • IFRS tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Nálunk nem az a kérdés, hogy mekkora a bérigényed, hanem az, hogy mit tudsz nekünk adni azért a fizetésért amennyiért dolgozni szeretnél
    • Továbbképzési támogatások
    • Céges nyelvoktatás
    • Modern céges eszközök ahhoz, hogy hatékonyan végezhesd a munkád és még jól is érezd magad nálunk
    • Rugalmas, munkavállaló-barát munkakörnyezet
    • Dimanikus, támogató csapat
    • Céges kávé

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1103 Budapest, Gyömrői út 150.

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Fényképes szakmai önéletrajz könyvelői regisztrációs szám feltüntetésével.