a Schenker Nemzetközi Szállítmányozási és Logisztikai Kft.
pályázatot hirdet
az M0 autóút szigetszentmiklósi lehajtójánál lévő központjába

Könyvelő

munkakör betöltésére

FELADATOK:

  • szállítói számlákkal kapcsolatos könyvelési feladatok teljes körű ellátása SAP-ban,
  • részvétel a számla jóváhagyási folyamatokban,
  • szoros együttműködés a társosztályokkal, kapcsolattartás partner cégekkel.

AMIT A SIKERES PÁLYÁZÓTÓL ELVÁRUNK:

  • angol nyelvismeret,
  • legalább középfokú gazdasági végzettség,
  • magas szintű MS Office ismeret,
  • terhelhetőség, megbízhatóság, határozottság,
  • pontosság, precizitás,
  • önálló munkavégzési képesség.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • béren kívüli juttatás és prémium rendszer,
  • szakmai kihívások nemzetközi környezetben,
  • továbbképzések, tréningek.

ELŐNYT JELENT:

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete.

A JELENTKEZÉSHEZ CSATOLNI KELL:

  • részletes szakmai önéletrajzot
  • motivációs levelet

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

2310 Szigetszentmiklós, Leshegy út 30.

Jelentkezési határidő:

2019. 04. 19.

Pályázatát, kérjük a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával küldje.

Tárgyként, kérjük, tüntesse fel a munkakör megnevezését: ”könyvelő”