Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Autóalkatrész gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, nemzetközi hátterű Megbízónk számára

KÖNYVELŐ

munkatársat keresünk.

Az új munkatárs feladata:

  • Bejövő számlák ellenőrzése, kontírozása és könyvelése SAP-ban
  • Dokumentumkezelő rendszer kezelése (OpusCapita)
  • Főkönyvi / vevői és szállítói számlák létrehozása, ellenőrzése és karbantartása
  • Részvétel a havi / éves zárásokban
  • Napi árfolyamok beállítása
  • Vevői önszámlák letöltése és feldolgozása
  • Tárgyi eszköz mozgások könyvelése / kezelése
  • Eszközök aktiválásakor jegyzőkönyv készítése
  • Havi értékcsökkenések futtatása, kezelése
  • Előleg számlák könyvelése / kezelése / rendben egyeztetése
  • Riportok készítése felettes vezető részére
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

Megbízónk elvárása:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló területen szerzett legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek, kiemelten Excel és Outlook
  • Önálló munkavégzésre és együttműködésre való készség
  • Mérlegképes könyvelői képesítés előnyt jelent

Ajánlat az új munkatárs számára:

  • Motiváló juttatási csomag és munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Biztos vállalati háttér

Munkavégzés helye: Érd

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Könyvelő
  • Rövid pozíció név: Könyvelő
  • Hirdető cég: SALIO Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Érd
  • Feladatok: Bejövő számlák ellenőrzése, kontírozása és könyvelése SAP-ban Dokumentumkezelő rendszer kezelése (OpusCapita) Főkönyvi / vevői és szállítói számlák létrehozása, ellenőrzése és karbantartása Részvétel a havi / éves zárásokban Napi árfolyamok beállítása Vevői önszámlák letöltése és feldolgozása Tárgyi eszköz mozgások könyvelése / kezelése Eszközök aktiválásakor jegyzőkönyv készítése Havi értékcsökkenések futtatása, kezelése Előleg számlák könyvelése / kezelése / rendben egyeztetése Riportok készítése felettes vezető részére Szoros együttműködés a társosztályokkal
  • Elvárások: Középfokú szakirányú végzettség Hasonló területen szerzett legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek, kiemelten Excel és Outlook Önálló munkavégzésre és együttműködésre való készség Mérlegképes könyvelői képesítés előnyt jelent
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-11-30
Állás, munka még: SALIO Kft.>