Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Szívesen csatlakoznál egy olyan nemzetközi vállalathoz, aminek kiemelkedő üzleti eredményei vannak?
Egy vállalathoz, amit a márkaépítési és forgalmazási szakértelme, valamint a felelős alkoholfogyasztás melletti elkötelezettsége, a hazai szeszesitalpiac egyik vezető szereplőjévé tette. Ha mindezekkel azonosulni tudsz, jelentkezz, és légy részese a sikertörténetünknek.

A Roust Hungary Kft.

Könyvelő (Bankkönyvelés, Házipénztár kezelés)

munkatársat keres

Feladatok:

  • Házipénztár kezelése
  • Bankkivonatok letöltése és rögzítése
  • Utalások összeállítása, engedélyeztetése és indítása
  • Banki kapcsolattartás
  • MNB statisztikák elkészítése és beküldése
  • Vevői kintlévőség kezelése
  • Vevői, szállítói kompenzációk kezelése
  • Havi zárásban való aktív közreműködés
  • Cash flow és egyéb pénzügyi riportok készítése
  • Számlakönyvelés, kintlévőségi riportok készítése, szerződések kezelése

Elvárások:

  • szakirányú, felsőfokú pénzügyi végzettséggel rendelkezel (BSc)
  • felhasználói számítógépes ismeretekkel rendelkezel (Word, Excel, Power Point)
  • precíz vagy és odafigyelsz a részletekre
  • jól kommunikálsz, nyitott vagy és tudsz csapatban dolgozni

Előnyt jelent:

  • dolgoztál már SAP-val
  • Valutakezelői végzettséged is van
  • magabiztos az angol nyelvtudásod

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődés, tapasztalatszerzés nemzetközi környezetben
  • dinamikus csapat, kiemelkedő munkakörülmények
  • versenyképes juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Számlázó, Pénztáros

Munkavégzés helye:

Budapest, 1123 Alkotás utca 50.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, és szeretnél egy sikeres cég munkatársa lenni, kérjük, küldd el fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Könyvelő
  • Rövid pozíció név: Könyvelő
  • Hirdető cég: Roust Hungary Kft
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XII. kerület
  • Feladatok: Házipénztár kezelése Bankkivonatok letöltése és rögzítése Utalások összeállítása, engedélyeztetése és indítása Banki kapcsolattartás MNB statisztikák elkészítése és beküldése Vevői kintlévőség kezelése Vevői, szállítói kompenzációk kezelése Havi zárásban való aktív közreműködés Cash flow és egyéb pénzügyi riportok készítése Számlakönyvelés, kintlévőségi riportok készítése, szerződések kezelése
  • Elvárások: szakirányú, felsőfokú pénzügyi végzettséggel rendelkezel (BSc) felhasználói számítógépes ismeretekkel rendelkezel (Word, Excel, Power Point) precíz vagy és odafigyelsz a részletekre jól kommunikálsz, nyitott vagy és tudsz csapatban dolgozni
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-12-11
Állás, munka még: Roust Hungary Kft>