Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
RICHARD FRITZ Kft.

A Richard Fritz Kft. - a Sisecam Csoport tagjaként- egy nemzetközileg elismert vállalat magyarországi, szlovákiai telephellyel, németországi központtal.
Cégünk az autóüveg körbe fröccsöntésének specialistája. Profilunkhoz tartozik még különböző gumi, műanyag alapanyagú autóalkatrészek gyártása. Saját piaci szegmensünkben piacvezetők vagyunk Európában.

Az aszódi csapatunkba keresünk

Könyvelőt

A Munkakör célja könyvelés a pénzügyi osztály munkatársaként. Az új munkatárs a Pénzügyi vezetőnek jelent.

Feladat:

  • Vevő követelések, vevői terhelések könyvelése.
  • Banki bizonylatok könyvelése.
  • Részvétel a havi és éves zárásokban.
  • Pénztár bizonylatok könyvelése.
  • Kapcsolattartás a bankokkal.

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség.
  • Min. 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat.
  • Pontosság, precizitás, felelősség vállalás
  • Német és / vagy angol kommunikáció képes nyelvtudás.

Előny:

  • Microsoft Dynamics AX ismeret
  • SAP ismeret

Munkavégzés helye:

Aszód

Elérhetőségi adatok:

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Kapcsolattartó: Vajda Diana, HR Generalista
Cím: 2170, Aszód, Pesti út 19/a., Pest megye
Tel.: 0628/501-181

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Könyvelő
  • Rövid pozíció név: Könyvelő
  • Hirdető cég: Richard Fritz Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Aszód
  • Feladatok: Vevő követelések, vevői terhelések könyvelése. Banki bizonylatok könyvelése. Részvétel a havi és éves zárásokban. Pénztár bizonylatok könyvelése. Kapcsolattartás a bankokkal.
  • Elvárások: Mérlegképes könyvelői végzettség. Min. 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat. Pontosság, precizitás, felelősség vállalás Német és / vagy angol kommunikáció képes nyelvtudás.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-01
Állás, munka még: Richard Fritz Kft.>