RICE-VUTO Könyvelő és Gazdasági Tanácsadó Korlátolt Felelősségű Társaság (RICE-VUTO KFT.)
  • Munkavégzés helye:

    Budapest XI.-ker Egér út környéke, BKV megállótól 15 méteren belül

  • Bővülő csapatunkba

    Könyvelő

    munkatársat keresünk.

    Főbb feladatok, munkák:

      • szállítói számlák iktatása, könyvelése
      • vevőszámlák kiállítása, könyvelése
      • banki utalás, bankbizonylatok könyvelése
      • pénztár könyvelése
      • tárgyi eszközök könyvelése, nyilvántartása
      • bejövő-kimenő posta kezelése, iktatása
      • egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • minimum középfokú szakirányú végzettség,
      • precíz, megbízható, önálló munkavégzés
      • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
      • rugalmasság

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • mérlegképes könyvelői végzettség
      • bérszámfejtői ismeretek
      • szakmai tapasztalat
      • idegen (angol) nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      • versenyképes, hivatalos jövedelem
      • szakmai fejlődési lehetőség
      • fiatal, dinamikus csapat

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Irodavezető
    • HR, Munkaügy
    • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
    • Pénzügy, Könyvelés
    • Könyvelés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1112 Budapest

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fizetési igénnyel ellátott fényképes önéletrajzát a részünkre!

    Felhívjuk a pályázók figyelmét, hogy a fenti elvárásoknak nem megfelelő (számítógépes ismeretek, fénykép hiánya, stb.) szakmai önéletrajzok érdemi vizsgálat nélkül, automatikusan elutasításra kerülhetnek.