KÖNYVELŐ

GYŐR

A REHAU a polimeter alapú prémium megoldások piacvezető márkája. Világszerte közel 20 000 munkavállalónak biztosítunk stabil megélhetést. Dinamikusan fejlődő hazai autóipari ágazatunk számos nagynevű autógyárat szolgál ki prémium kategóriás polimer alkatrészekkel.

Leendő feladataid:

  • Napi könyvelési feladatok ellátása: szállítói és vevői számlák könyvelése, fizetési felszólítások kezelése, folyószámlák egyeztetése a partnerekkel
  • Analitikus nyilvántartások egyeztetése a főkönyvvel
  • Audit folyamatok támogatása
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, hatóságokkal, belföldi és külföldi partnerekkel
  • Aktív részvétel a havi, negyedéves és éves zárásokban
  • Adatszolgáltatások, riportok, statisztikai jelentések készítése
  • A társaság pénzügyi vezetésének támogatása pénzügyi, számviteli területen a hatályos jogszabályok és a belső szabályozásnak megfelelően

Szükséges tapasztalatok:

  • Szakirányú főiskolai gazdasági végzettség és / vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 3 éves, termelő vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat könyvelő pozícióban
  • Kommunikációs szintű Német és /vagy angol nyelvismeret
  • Integrált vállaltirányítási rendszer ismeret - SAP – előny
  • MS Office felhasználói ismeretek
  • Önálló munkavégzés, nagyfokú precizitás
  • Ezen felül a jó kommunikációs-készség, a csapatmunkára való képesség jellemzik a személyét.

Velünk az élvonalba kerülsz!

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.