A regionális központunk pénzügyi csapatába

Könyvelő

munkatársat keresünk budapesti munkavégzéssel.

Főbb feladatok, munkák:

  • A gazdasági események főkönyvi kontírozása a számviteli törvény, a számviteli és adózási előírások, és a számviteli politika figyelembe vételével
  • A bejövő számlák feltöltése a belső jóváhagyási rendszerbe és egyeztetése más osztályokkal
  • A főkönyvi könyvelés és a hozzá kapcsolódó analitikus nyilvántartások vezetése, kimutatások készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal és a szállítókkal
  • Aktív részvétel a külső és belső auditok, ellenőrzések lebonyolításában
  • A havi, negyedéves és éves pénzügyi zárási folyamatokban való tevékeny részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség pénzügyi vagy gazdasági területen
  • Mérlegképes Könyvelői végzettség
  • Legalább fél éves releváns tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office használat, különösen Excel ismeret
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felelősségteljes, önálló, precíz munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérlek küldd el az önéletrajzod.
Tárgy: Könyvelő