Raklap és Tüzép Kft.

Könyvelő munkatárs

FŐBB FELADATOK

  • Számlák (vevő, szállító), bank, házi pénztár, vegyes tételek, bérek, tárgyi eszközök, készletek, ingatlanokkal kapcsolatos számviteli-/pénzügyi tételek könyvelése és egyeztetése
  • Tárgyi eszközök nyilvántartásához kapcsolódó feladatok elvégzése; részvétel a leltározási folyamatokban
  • Analitikus nyilvántartások vezetése, ellenőrzése; szállító, vevő, főkönyv és folyószámlák folyamatos egyeztetése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, partnerekkel, és a telephelyek munkatársaival
  • Kimutatások készítése igény szerint

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Naprakész adózási, számviteli ismeretek
  • Határidők betartása
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Logikus gondolkodás, problémamegoldó képesség
  • Együttműködésre és csapatmunkára való készség, megbízhatóság
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Outlook, Excel, Word)

ELŐNY:

  • Azonnali munkakezdés
  • Legalább 3-5 éves pénzügy, számvitel, (teljeskörű) könyvelés területén szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi, számviteli felsőfokú végzettség
  • Integrált vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat
  • Referencia személy megadása

Amit kínálunk:

  • Összetett, kihívást jelentő szakmai feladatok
  • Fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi környezet és fiatal, dinamikus csapat
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Komplex juttatási csomag

FIZETÉS:

  • önéletrajzát nettó bérigény megjelölésével várjuk

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Alsónémedi, 2351 Vállalkozói utca 7.

Érdeklődni lehet a 30/410-3888 telefonszámon, önéletrajzát emailen várjuk.
TÁVMUNKA, BEDOLGOZÁS ÉS RÉSZMUNKAIDŐ NEM LEHETSÉGES!